Arka Sıradakiler Fan,Arka Sıradakiler Forum,Arka Sıradakiler

AnasayfaPortalSSSGiriş yapKayıt Ol

Paylaş | 

Zehranın Sibo İlişkisindeki Fazlalığı...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
MaSuMeLeK
SüperModeratör

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 331
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/02/09
Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Yaş Yaş : 23
Nerden Nerden : antalya
İş/Hobiler İş/Hobiler : ögrenci
Başarı Puanı Başarı Puanı : 3
ruh haliniz ruh haliniz :
takımın takımın :
oyuncum oyuncum :

MesajKonu: Zehranın Sibo İlişkisindeki Fazlalığı...   Ptsi Ocak 25, 2010 3:48 pm

Kabul etmem gerekirse zibo dolu 2 bölümden sonra gerçekden korkmuştum sibeli hiçe sayıp zibo yapıcaklar diye düşünüyodum sibonun bittigini düşünüyodum ama dün gördümki yanılmışım zehra bu aşkda fazlalıkdan başka bişi değilmiş meğer..Dün nasılda çırpınıyodu sibele güzel tablo çizicem diye nasılda zavallı görünüyodu kendini ne hale soktugunun farkındamıydı acaba sibel oralı bile olmadı hanımlıgını bozmadı düzgün bi şekilde neval teyzesini geldi gördü hasta ziyareti kısa olur dedi gereken neyse iboyada zehrayada onu söyledi kendini bozmadan hanımlıgıyla gitti zehra hanım kırk fırın ekmek yese neval teyzenin gözünde sibelin yerini alabilirmi acaba ibo hala farkında değil hala sibelle zehrayı eşit tutuyo dün bunuda gördüm ama anlıcak sibelle zehranın yeri çok ayrı sibel zehranın seviyesine inmeye asla tenezzül etmez zehraysa kırk fırın ekmek yere sibelin seviyesine çıkamaz ve ibo bunu elbet anlıcak herşey ap açık ortadayken iboda anlıcak umutluyum hele bi agzı yansın onun hele bi zehrayla arkadaşlıgını abartmanın acısını yaşasın o zaman görücem ben iboyuda sabır sadece sabır sibocularda zibocularda sadece sabretsin dünkü bölümden sonra anlaşıldı ki ibo sibelle zehranın arasında gerçekdende büyük bi fark görücek ama bu fark onu zehranın istedigi gibi zehraya götürmücek bu artık kesin ve kesin ortada

Zehranın Sibo İlişkisindeki Fazlalığı...
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası