Arka Sıradakiler Fan,Arka Sıradakiler Forum,Arka Sıradakiler

AnasayfaPortalSSSGiriş yapKayıt Ol

Paylaş | 

Zibo Sevgililiği Olmayabilir..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
ibo&sibel
Erişilmez Üye
Erişilmez Üye

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 858
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/02/09
Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Yaş Yaş : 25
Nerden Nerden : mersin
İş/Hobiler İş/Hobiler : ögrenci
Başarı Puanı Başarı Puanı : 4
ruh haliniz ruh haliniz :
takımın takımın :
oyuncum oyuncum :

MesajKonu: Zibo Sevgililiği Olmayabilir..   Paz Şub. 21, 2010 8:35 pm

Tabii kesin emin olmamakla beraber olmayabilir diye düşünmeyede başlıyorum galiba Şimdi düşünüyorumda iki bölüm boyunca sibel yokken ibo zehrayla mutluyken sibelle tamamen bittiklerine inanıyoken zehranın yanından ayrılmayıp sibeli unutmaya çalışıyoken zehra bana şans ver diye paralarken kendini ibo seninle sevgili olamam dedi o zaman durumları sevgililige tam müsaitken ibo olmaz dedi şimdi sibel meydana çıktı iboyla tek tükde olsa sahneleri oluyo ve ibo zehrayla geçirdigi onca zamandan sonra hala sibele aşkla bakıyo eğer böyle devam edersek yani tek tük sibo sahnelerimizde olucaksa benim bildigim ibo sibelin yoklugunda yapmadıysa şimdi sibelin gözünün içine baka baka zehrayla hiç sevgili olmaz Bana göre herşey önümüzdeki bölümde netlige kavuşucak.Eğer sibel ve zehra konuşmsından sonra sibo sahnelerimiz kesilmezde tek tükde olsa görmeye devam edersek bu demektirki zibo olmucak Çünkü dedigim gibi ibo sibelin yoklugunda yapmadıgını sibelin gözlerinin içine baka baka yapıcak kadar karaktersiz değil Evet ibo degişti ama kusura bakma sibel zehrayla sevgili olucam yada oldum dicek kadar da değil Hala sibelin gözlerine aşkla bakıyo sibeli gördügünde zehrayı görmüyo gözleri böyle bi durumda sibelin gözlerine bakarak ben zehrayla sevgili olucam yada oldum diyemez öyle olsa ev sahnesinde zehranın neden evde oldugunu açıklamazdı sibelle bittiklerine inandıkları için bunun sibeli ilgilendirmedigini düşünür hiç açıklama yapma geregi duymazdı BİLMİYORUM YÜREGİMİN Bİ YARISI ZİBO OLUCAK DERKEN DİGER YARISI OLMUCAK DİYO İBO GİBİ BENDE İKİYE BÖLÜNDÜM GALİBA

Zibo Sevgililiği Olmayabilir..
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası