Arka Sıradakiler Fan,Arka Sıradakiler Forum,Arka Sıradakiler

AnasayfaPortalSSSGiriş yapKayıt Ol

Paylaş | 

Artık Zibo Sevgililiği Olmaz Herhalde...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
kanat$z_melek
SüperModeratör

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 509
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 13/07/09
Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Yaş Yaş : 23
Nerden Nerden : istanbul
İş/Hobiler İş/Hobiler : Voleybol Oynamak
Başarı Puanı Başarı Puanı : 2
ruh haliniz ruh haliniz :
takımın takımın :
oyuncum oyuncum :

MesajKonu: Artık Zibo Sevgililiği Olmaz Herhalde...   Salı Mart 02, 2010 3:05 pm

Zehra sorunlusu herkezin ortasında sibelin canını yakıcak gönül isterdi ki hesap sormaya gittigi günkü gibi ağzının payını alsın ama sibel yapmaz kemal hocanın yanında konuşmaz ama konuşmasını isterdim mesela zehra geçmişi ortaya atıcaksa bunu daha öncede iki kere yapmıştı sibel susup kalmıştı şimdi susmamasını isterim sibelin ama susar neyse burda akıl sonu ibonun zehranın sibele yaptıgını görücek olması artık umuyorumki ibo sibele biraz olsun değer veriyosa zehranın yapacağı her neyse işte yaptıgı o şeyden sonra sibeli çigneyerek zehrayla sevgili olmaz Eğer böyle bişi yaparsa sibelden gerçekden vazgeçtiğini düşünürüm sibeli sevmedigini geri istemedigini düşünürüm çünkü sibel şu son olucaklardan sonra affetmez iboyu affetmesinde yani Neyse galiba zibodan kurtuluyorum yani umarım

Artık Zibo Sevgililiği Olmaz Herhalde...
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nilüfer / Sensiz Olmaz (1983)
» Artık Ben Sen Değilim- Şiiirim
» En sevdiğin şarkı ve sözleri?
» Supernatural kitapları artık Türkiye'de
» Bu Şehirden Gidelim Artık - Haluk Levent